X7 Mouse Macro Hakkında Bilgi

A4Tech X7 Mouse serisi için macro (makro) hakkında geniş bilgi vermek istiyorum. Türk oyuncuları için X7 Mouse makrosu yazan ilk MadLover ve sitesi XCrossFire.com ‘dur. Hazırladığı makroları mouse tanıttığımız da oyun içinde mouse’ın tek tuşuyla bir çok şey yapabiliyoruz. X7 Mouse macro hakkında sizi bilgilendirmeye başlayalım.

Mouse Macro Nedir ?
Oscar Editör mouse programı A4Tech X7 Mouse ‘lar için yazılmıştır. Bu program ile belirtilen mouse hareket, klavye tuş komutlarını mouse üzerinde sadece bir tuşa adayabiliyorsunuz. Makro eklemiş olduğunuz tuşu kullandığınızda klavyenizden bir harfe beya mouse imleçini belirlediğiniz koordinatlara yönlendirebiliyorsunuz. X7 Mouse Makrosu sizin belirttiğiniz komutları tek tuşla hayata geçirir.

Mouse Macro Yükleme
A4Tech X7 Mouse programı olan Oscar Editör programını açıp hangi tuşa makro adamak istiyorsanız belirledikten sonra aşağıdaki işlemleri sırasıyla gerçekleştirin.

  • Oscar Editör mouse programının yazılımını açıyoruz.
  • Makroyu ekleyeceğimiz tuşun resimdeki sayısına bakıp sıralanan tuşlardan yanına gelip aşağı ok işaretine tıklıyoruz.
  • Açılan pencerede menüden Macro Yöneticisi… seçiyoruz.
  • Açılan Makro Yönetici sayfasında üst menülerde yer alan Makro yazının yanındaki ok işaretine tıklayıp sonra Aç tıklıyoruz.
  • İndirmiş olduğunuz X7 Mouse makro dosyasını bulup gösteriyoruz.
  • Macro dosyasını Aç diyip ekledikten sonra yeniden yukarıdaki Macro yazısının yanında ki ok işaretine tıklayıp bu sefer Kaydet tıklıyoruz. Kaydedildiğine dair bir uyarı mesajı alacaksınız Tamam diyip o bölümleri kapatıyoruz.
  • En son olarak Oscar Editör de mouse indirmeniz gerekiyor belirttiğiniz ayarları. Mouse Download ve ya Download to mouse gibi tuş ve yazıların olduğu butana tıklayıp ayarları mouse indiriyorsunuz. Bu oscar editör programına göre değişebilir kimisi sadece download resmi koymuş kimisi Download to mouse yazısı yazmıştır.

A4Tech X7 Mouse Makrolarını indirmek için aşağıdaki link tıklayınız.

X7 Mouse Macro indir ve Yükle X7 Mouse Fiyatları

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nazar Değmesin Maşallah
Scroll To Top